Používáme cookies, abychom pro Vás zajistili, co možná nejlepší funkčnost našich stránek a usnadnili Vám jejich prohlížení. Více informací zde.

Vlasová kosmetika, parfémy, péče o vlasy a barvy vlasů | Lvhair.cz  |  Napište nám, nebo zavolejte | tel: +420 605 937 407 | info@lvhair.cz

Co na šedivé vlasy a jak se jich zbavíme?

09.10.2023

Nogrey na šedivé vlasy, který se postupně aplikuje na místa, kde jsou šediny a tím nastartuje vlasový pigment. Vlasy pomalu tmavnou. Šedivé vlasy postupně zmizí.

Zatočte s šedivými vlasy - Nogrey na šedivé vlasy proti šedinám

Šediny a šedivé vlasy jsou problémem, který postihuje ženy i muže všech věkových skupin. Čím tmavší je pleť a barva vlasů, tím je problém šedivosti viditelnější a závažnější. Na trhu najdete celou řadu výrobků, které s šedinami pomohou, není však snadné si v takové nabídce vybrat.

Příčiny vzniku šedin

Šedivé vlasy jsou primárně spojeny se stárnutí. Nemusí to však být vždy jedinou příčinou. Předčasné šedivění může být příznakem nemoci a nedostatku. Do rizikové skupiny patří lidé s:

  • anémií

  • autoimunitním onemocněním, hlavně spojeným s onemocněním štítné žlázy

  • Wernerovým syndromem

  • Addisonovou nemocí

  • fenylketonurií

Další závažnou příčinou je oxidační stres a nedostatek spánku i živin. Bez ohledu na proces přirozeného stárnutí může být oxidační stres ovlivněn stresem, UV zářením, špatnou stravou a obecně nezdravým životním stylem. 

Stárnutí vlasů

Vlasy stárnou jak na délku, tak na zdroji, tj. Na cibulkách. Po délce vlasů jsou rizikovými faktory především mechanické poškození, bělidla a UV paprsky. Vzhledem k tomu, že vlasy vyrůstající z pokožky hlavy mají nejdelší životní cyklus všech vlasů na našem těle, jsou přirozeně nejvíce zranitelné poškozením a „stárnutím“ délky. Ošetření, jako je bělení nebo agresivní česání či česání nevhodnými kartáči, může vést k podélnému lámání vlasů. Nejzranitelnější jsou mokré vlasy, proto bychom se měli česat za použití kondicionéru.

Šedivění je ztráta pigmentu ve vlasech. Melanin nebo barvivo na vlasy se tvoří v melaninových tělech, která se nacházejí v melanocytech. Šedé vlasy jsou výsledkem významného snížení počtu melanocytů schopných melanogeneze, což nakonec vede k úplnému nedostatku tohoto typu melanocytů ve vlasové buňce. Vlasy mohou ztratit schopnost barvit se postupně během jednoho růstového cyklu nebo mohou znovu růst šedivé od začátku cyklu. Abyste zabránili šedivění vlasů, je vhodné používat vlasovou vodu Nogrey, která vlasový pigment nastartuje. Její účinek uvidíte již po pár dnech.

Nogrey tonikum, které se postupně aplikuje na místa, kde jsou šediny a tím nastartuje vlasový pigment.
Podobné produkty se na trhu objevují sporadicky, ale tento výrobek je klinicky testován a vyzkoušen.

Je příjemně parfemovaný. Účinek lze vidět již po několika dnech.
Aplikovat několik kapek NOGREY k pokožce vlasů na umyté a dobře vysušené vlasy a hřebenem rozčesat – včesat do celé délky vlasů. Nechat uschnout.

Tento produkt zabírá opravdu rychle, je bez vůně a nezanechává žádné skvrny.

Opakovat aplikaci jednou denně dokud vlasy nezískají požadovanou tonalitu (cca 15-28 dní).

Pro udržení efektu je nutné NOGREY používat jednou až dvakrát týdně.

Balení: 200ml
Balení s červeným proužkem - vyšší obsah keratinu, dodává vlasům novou energii.

Pečujte o své vlasy a budete stále o krok na před.

Váš e-shop

www.lvhair.cz

Rubriky blogu


 

Yjk5NjU