Používáme cookies, abychom pro Vás zajistili, co možná nejlepší funkčnost našich stránek a usnadnili Vám jejich prohlížení. Více informací zde.

Vlasová kosmetika, parfémy, péče o vlasy a barvy vlasů | Lvhair.cz  |  Napište nám, nebo zavolejte | tel: +420 605 937 407 | info@lvhair.cz


O nás
O NÁS

Dnes bych rád představil naši společnost, e-shop Lvhair. Jsme internetový obchod specializovaný na vlasovou, tělovou kosmetiku a parfémy, který byl založen v roce 2014.

Naše cesta začala s jednoduchou myšlenkou - nabídnout zákazníkům kvalitní kosmetické produkty pro péči o vlasy a tělo za přijatelné ceny. S touto vizí jsme vstoupili na trh a od té doby jsme se neustále rozvíjeli a nasbírali jsme celou řadu cenných zkušeností. Víme, která vlasová kosmetika je skutečně kvalitní a která má pouze tzv. placebo efekt.

V Lvhair se soustředíme na to, abychom našim zákazníkům poskytli širokou škálu produktů, které odpovídají jejich individuálním potřebám a preferencím. Náš sortiment zahrnuje vše od šamponů, kondicionérů, vlasových masek a sér, až po tělové krémy, oleje a peelingy. A parfémy, aby jsme příjemně voněli.

Snažíme se vybírat každý produkt, který zařadíme do naší nabídky, abychom zajistili, že splňuje naše vysoké standardy kvality. Zároveň se snažíme sledovat nejnovější trendy v oblasti kosmetiky a kontinuálně aktualizujeme naši nabídku tak, aby odpovídala požadavkům moderního zákazníka.

Kromě toho, co nabízíme, je důležité zmínit i to, jak to nabízíme. V Lvhair jsme vždy kladli důraz na zákaznickou spokojenost. Naše webové stránky jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a intuitivní. V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby v poradenství máme tým zkušených odborníků, kteří jsou vždy připraveni pomoci. Buď to po telefonu, nebo emailem.

Od svého vzniku v roce 2014 jsme se Lvhair stále snažili poskytovat nejlepší služby a produkty. Díky tomu jsme si vytvořili silnou základnu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme hrdí na to, co jsme dosáhli, ale zároveň se těšíme na to, co přinese budoucnost.

Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich podporu a věrnost. Věříme, že naše cesta je stále na začátku a těšíme se na další roky plné nových výzev a příležitostí.

Nemusíte chodit do drahého salónu. Kvalitní produkty najdete u nás.

  • Proto vám můžeme poradit, které přípravky jsou nejlepší právě pro vaše vlasy.

  • Dokážeme kosmetické produkty zkombinovat tak, aby byl výsledek dlouhodobý.

Jednou ze značek, kterou vám nabízíme, je česká kosmetika Angry Beards. Pro správné chlapy na vousy a vlasy. A pořádná péče o kule. Mastičky, krémy a k tomu pořádné trenky. 

najdete na našem bloguAngry Beards, která se zaměřuje na péči o může postupně na celé tělo od hlavy, až k patě. Postupně zařazuje i některé produkty pro ženy.

Svou nabídku rozšiřujeme i díky vám.

Velice nás těší, že k nám na základě kladných recenzí nacházejí cestu stále noví zákazníci. Je to pro nás velmi inspirující.

Naši nabídku i služby s ní spojené se snažíme na základě vaší spokojenosti stále zlepšovat a rozšiřovat.

Kromě kvalitní vlasové kosmetiky u nás najdete také kosmetiku tělovou a parfémy Yodeyma.

  • Mezi produkty vlasové kosmetiky najdete nejen revitalizující přípravky, ale také barvy na vlasy, melíry, oleje lesky na vlasy.

  • V oblasti výrobků tělové kosmetiky jsou v nabídce také účinné přípravky pro boj s vráskami a celulitidou.

  • Oba tyto problémy jsou v současné době velice časté a řeší je nejen ženy, ale i mnoho mužů.

  • Boj s oběma nepříjemnými projevy je nutné zahájit včas a s kvalitními přípravky.

  • Vyzkoušejte naši kosmetiku a uvidíte, že se tento boj dá opravdu vyhrát.

Děkujeme, že jste s námi.

Objednávky po telefonu: +420 605 937 407

Záruka vrácení peněz.

Pouze originální vlasová a tělová kosmetika.

Rádi poradíme a těšíme se na spolupráci.

Kvalitní produkty za dobré ceny, rychlé jednání a dodání.

Poskytování kadeřnických služeb.

Recenze naší společnosti si můžete přečíst zde:

Lvhair.cz na Firmy.cz

Léčebné ošetření proti padání vlasů

20.05.2024

Léčebné ošetření proti padání vlasů fialová řada Hergen Violet. Je speciálně vyvinutá formulace, která...

Sister Young Ovia kartáče na vlasy s kančími štětinami

16.05.2024

Použití, typy jak se starat o vlasy a způsob česání.

Bes vlasová kosmetika z Itálie

10.05.2024

Kvalitní vlasová kosmetika od firmy Bes která působí na trhu od roku 1964 a má zastoupení v 81 zemích...

Ecohaus prací papírky

04.05.2024

Ecohaus prací papírky, kvalitní ekologické praní s minimální zátěží na životní prostředí. Prádlo čisté...


 

MzEyZjgxYj