Používáme cookies, abychom pro Vás zajistili, co možná nejlepší funkčnost našich stránek a usnadnili Vám jejich prohlížení. Více informací zde.

Vlasová kosmetika, parfémy, péče o vlasy a barvy vlasů | Lvhair.cz  |  Napište nám, nebo zavolejte | tel: +420 605 937 407 | info@lvhair.cz

Ochrana proti slunci - péče o vlasy

09.10.2023

Ochrana proti slunci, ošetřete vlasy po slunění kvalitními šampony, maskou a olejem. Vlasy budou plné vitamínů a nebudou poškozené od UV záření.

Ochrana proti slunci při nadměrném slunění. Zabrání poškození vlasů a jejich dehydrataci. Vhodnou péčí o vlasy docílíte bohatý účes a lesk vlasů.

Sada Solaire obsahuje šampon, balzám a olej na vlasy. Pravidelnou péči budou vlasy odolné vůči slunci i při vystavení po delší dobu.

Šampon na vlasy velmi účinný odstraní všechny nečistoty a dodá vlasům potřebnou výživu, je ultrajemný svým složením pro časté mytí.

Šampon na vlasy po slunění. Ochrana proti slunci šamponem na vlasy.

Ochranný olej na vlasy příspívá v dobré výživě vlasů a zároveň dodává lesk. Aplikaci olej před sluněním vytváří ochranný film vlasu.

Olej na vlasy před sluněním. Dodá vlasům ochranný film proti slunci a UV.

Maska na vlasy poškozené sluncem. Maska vyživuje a hydratuje vlasy po slunění a dodává jim opět dobrou vitalitu. Ideální kombinace všech tří produktů do hramady a vaše vlasy budou krásné a hebké. Slunce dává našim vlasům zabrat a proto je potřeba se o ně dobře starat.

Maska na vlasy po slunění. Předchází zničení vlasů. 

Předcházejte zničení vlasů od slunečního záření a dopřejte vlasům dokonalou ochranu proti slunci.

Rubriky blogu


 

MzlkYj