Používáme cookies, abychom pro Vás zajistili, co možná nejlepší funkčnost našich stránek a usnadnili Vám jejich prohlížení. Více informací zde.

Vlasová kosmetika, parfémy, péče o vlasy a barvy vlasů | Lvhair.cz  |  Napište nám, nebo zavolejte | tel: +420 605 937 407 | info@lvhair.cz

Léčebné ošetření proti padání vlasů

20.05.2024

Léčebné ošetření proti padání vlasů fialová řada Hergen Violet. Je speciálně vyvinutá formulace, která obsahuje přírodní ingredience s vysokou účinností proti padání vlasů.

Padání vlasů je problém, který trápí mnoho lidí po celém světě. Vypadávání vlasů může být zdrojem emocionálního utrpení a snižovat sebedůvěru jednotlivce. Existuje mnoho metod a produktů na trhu, které slibují zastavení padání vlasů a podporu jejich růstu. Jednou z novinek na tomto poli je Bes Hergen Violet - léčebné ošetření proti padání vlasů.

Bes Hergen Violet je speciálně vyvinutá formulace, která obsahuje přírodní ingredience s vysokou účinností proti padání vlasů. Tato inovativní péče o vlasy poskytuje komplexní řešení pro ty, kteří bojují s tímto problémem. Kombinace šamponu na vlasy a tonika dodává maximální možnou péči o vaše vlasy a působí proti vypadávání vlasů.

Hergen V řada fialová proti padání vlasů

Jednou z hlavním přísad Bes Hergen Violet je extrakt ze semene hroznového vína. Tato složka má silné antioxidantní účinky, které pomáhají chránit vlasy před poškozením volnými radikály a stimulujícím růst nových vlasových folikul. Dopravuje živiny do kořínků vašich vlasu a podporuje jejich rychlý růst. Díky účinným látkám stimuluje proliferaci buněk folikulu zvýšením hustoty kapilár. Prodlužuje životnost vlasu, oddaluje jejich stárnutí a vypadávání.

Šampon proti padání vlasů Bes Hergen V1 efektivně posiluje vlasovou pokožku a vlasy. Rostlinné výtažky a specifické aminokyseliny přinášejí vlasovým kořínkům značnou dávku výživy a vlasům dodávají potřebnou odolnost a sílu. Šampon na vlasy se rovnoměrně nanese na mokré vlasy a jemně vmasíruje do pokožky hlavy a poté důkladně opláchneme vlažnou vodou. 

Bes Hergen V1 šampon proti padání vlasů

Bes Hergen V2 Violet je snadno použitelný produkt, který se aplikuje přímo na pokožku hlavy. Jeho lehká konzistence umožňuje rychlé vsáknutí bez zanechání mastných stop. Může být použit jako nárazová fáze 2 x až 3x týdně, nebo jako udržovací fáze 1x týdně. Tonikum na vlasy se aplikuje po umytí vlasů šamponem Hergen V1 kapátkem nakapeme na problémová místa a konečky prstů vmasírujeme do pokožky hlavy. Zanechává na hlavě příjemný pocit svěžesti a lehkosti.

Hergen V2 tonikum na vlasy proti padání

Výsledky užívání Bes Hergen Violet jsou viditelné již po několika týdnech pravidelného používání. Vlasy se stávají silnějšími, odolnějšími a plnějšími. Padání vlasů se redukuje a objevuje se nový růst vlasových foliku.

Pokud trpíte problémem a nadměrným vypadáváním vlasů, Bes Hergen Violet je ideálním produktem pro vaši péči o vlasy. Jeho přirozené složení poskytující živiny pro vlasy pomůže zastavit, nebo alespoň zpomalit padání vlasů a podpořit jejich obnovu a rychlý růst.

Dbejte také na snížení stresu a zdravou životosprávu.

Doufáme, že tento článek byl pro Vás užitečný při hledání řešení proti vypadávání vlasů. Nezapomeňte si pečlivě vybrat svou péči o vlasy a dát jim to co vaše vlasy potřebují!

Rubriky blogu


 

M2E4YjdjMW