Používáme cookies, abychom pro Vás zajistili, co možná nejlepší funkčnost našich stránek a usnadnili Vám jejich prohlížení. Více informací zde.

Vlasová kosmetika, parfémy, péče o vlasy a barvy vlasů | Lvhair.cz  |  Napište nám, nebo zavolejte | tel: +420 605 937 407 | info@lvhair.cz

Bes vlasová kosmetika z Itálie

10.05.2024

Kvalitní vlasová kosmetika od firmy Bes která působí na trhu od roku 1964 a má zastoupení v 81 zemích světa.

Bes vlasová kosmetika pochází z Italie, která působí na trhu od roku 1964 a má zastoupení v 81 zemích světa. 

Kosmetická značka BES Beauty & Science
"B" jako BEAUTY označující krásu a to především krásu vlasů, která je umocněna vyspělou vlasovou kosmetikou,která přispívá k pocitu celkové duševní i fyzické pohody.
"E" jako EXPERIENCE označující aktivní zkušenost a to jak kadeřníků, tak obchodních zástupců, kteří se značkou pracují. E je rovněž chápáno jako EXKLUZIVNÍ řada vlasových přípravků, kter é jsou nabízeny pouze v kadeřnických salonech.
"S" jako SCIENCE označující vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy, představující

Bes vlasové produkty jsou vyrobeny z přírodních rostlinných složek, jako jsou bylinky, oleje a extrakty. Tyto látky mají účinky na vlasy i pokožku hlavy. Dělají vlasy čistými a odstraňující mastnotu z nich, ale také posilují vlasy od kořínků až po konečky vlasů. Nabízí široký sortiment produktů, které jsou vyrobeny s ohledem na kvalitu a bezpečnost použitých surovin. Produkty Bes vlasové kosmetiky jsou vhodné pro různé typy vlasů a problémy spojené s jejich péčí.

Vložte své vlasy do péče, která přesahuje obyčejné standardy s řadou vlasové kosmetiky od Bes. S jejich inovativními produkty můžete dosáhnout zářivých vlasů plných života a vitality. Pojďme se podívat na to, jak tyto produkty mohou proměnit vaše vlasy.

Samostatná a odborná péče o vlasy je klíčová pro udržení zdraví a krásy vašich vlasů. Zde je základní postup, jak správně pečovat o vlasy:

 1. Šamponování: Vyberte si vhodný šampon pro svůj typ vlasů a délku. Pokud máte mastné vlasy, šamponujte je každý den nebo každý druhý den. Pokud jsou vaše vlasy suché, šamponujte je méně často, například každé 2-3 dny. Důkladně opláchněte šampon teplou vodou.

 2. Použití kondicionéru: Použijte kondicionér nebo regenerační masku na vlasy po každém šamponování. Kondicionér dodává vlhkost a ochranu vlasům, zatímco maska hloubkově hydratuje a regeneruje. Aplikujte kondicionér od kořínků po konečky a nechte jej působit podle doporučení na obalu.

 3. Oplachování vlasů: Důkladně opláchněte vlasy teplou vodou, dokud není kondicionér zcela odstraněn. Na závěr opláchněte vlasy studenou vodou, což uzavře vlasové kutikuly a dodá jim lesk.

 4. Styling: Pokud používáte tepelné stylovací nástroje, jako jsou fén, žehlička nebo kulma, použijte tepelnou ochranu na vlasy. Ochrání vlasy před poškozením způsobeným teplem a udrží je zdravé.

 5. Stříhání vlasů: Pravidelně navštěvujte kadeřníka na stříhání vlasů, aby byly vaše vlasy zdravé a odstranily se rozdvojené konečky.

 6. Výživa: Zdravá strava a dostatek hydratace jsou klíčové pro zdravé vlasy. Jezte vyváženou stravu bohatou na vitamíny a minerály a pijte dostatek vody.

 7. Ochrana proti slunci a prostředí: Používejte ochranné prostředky na vlasy, jako jsou spreje s UV ochranou, když se vydáváte na slunce, a minimalizujte vystavení vlasy agresivním prostředím, jako jsou chlorované bazény nebo silné větry.

Pravidelná péče o vlasy podle tohoto postupu pomůže udržet vaše vlasy zdravé, lesklé a krásné.

Výběr produktů na ukázku od vlasové kosmetiky Bes.

 1. Šampony pro každý typ vlasů: Besitalská vlasová kosmetika nabízí širokou škálu šamponů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým typům vlasů. Od hydratačních šamponů po šampony pro barvené vlasy, každý najde svůj ideální produkt.

  Be Hergen šampon na vlasy proti padáníBes Fragrance šampon s vůní lékořicePHF Volume šampon na objem vlasůBes Silkat R1 šampon na vlasy
 2. Regenerační masky pro hloubkovou péči: Pro hlubokou regeneraci a hydrataci vašich vlasů zkuste regenerační masky od Bes vlasové kosmetiky. Tyto produkty pronikají do vlasového vlákna, obnovují jejich sílu a dodávají jim ztracenou vitalitu a lesk.

12in1 maska na vlasy ve 12 krocích od BesMidopla maska na vlasy

 1. Oleje pro lesklé a hladké vlasy: oleje jsou bohaté na živiny a esenciální mastné kyseliny, které posilují vaše vlasy a dodávají jim lesk a hedvábnou texturu. Vlasy vypadají zdravější a pevnější na dotek.

hergen g4 olej na vlasySilkat R5 olej na vlasy

 1. Stylingové produkty pro perfektní úpravu: Umožněte si kreativitu s širokou škálou stylingových produktů od Besitalské značky. Od pěn na objem až po vosky pro definici a tvarování účesu, najdete zde vše, co potřebujete pro dokonalý vzhled.

Protein filler regenerační sprej na vlasy 

Pravidelná péče o vlasy podle tohoto postupu pomůže udržet vaše vlasy zdravé, lesklé a krásné.

Rubriky blogu


 

ZDE5M