Proč je BES profesionální vlasová kosmetika volbou kadeřníků?
13.02.2026
BES je italská profesionální vlasová kosmetika používaná v kadeřnických salonech již od roku 1964. Šampony,...
Úvod » Vlasová péče » BES Colour Lock Maximum Moisturizing pH 6.0 – Hydratační kondicionér 1000 ml
Objevte sílu intenzivní hydratace s kondicionérem BES Colour Lock Maximum Moisturizing pH 6.0. Tento kondicionér je navržen pro suché, barvené a chemicky ošetřené vlasy, kterým dodává potřebnou vlhkost, lesk a hebkost. Díky vyváženému pH 6.0 pomáhá udržovat zdravou rovnováhu vlasové pokožky a vlasového vlákna.
Po umytí vlasů šamponem naneste kondicionér na vlhké vlasy. Nechte působit 2–5 minut a poté důkladně opláchněte. Pro maximální účinek používejte v kombinaci s dalšími produkty řady Colour Lock.
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Menthol, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
Tento produkt je součástí profesionální řady BES vlasová kosmetika.
Nejprodávanější
Je skutečnou revolucí v péči o vlasy. Je dokonalý pro všechny typy vlasů - od jemných až po hrubé. Colour Lock Protein Filler sprej na ustálení barvy vlasů. Regenerační sprej pH 3,0. Výrobek Protein-Fixx je určený k pohodlné a rychlé rekonstrukci vlasů.
Profesionální kúra proti padání vlasů – až 12 aplikací pro silnější a hustší vlasy. Posiluje vlasové kořínky a pomáhá zastavit vypadávání vlasů.
Hydratační maska v spreji - 12 účinků v jednom kroku – intenzivní hydratace a regenerace bez oplachování, ochrana vlasů před teplem i UV a profesionální kadeřnická kvalita.
30.03.2026
Kudrnaté a vlnité vlasy mají jedinečný charakter – ale také svá pravidla. Pokud se o ně nestaráte správně,...
26.03.2026
Vlasy vám padají víc než dřív? Zjistěte, proč běžné šampony nestačí a jaké přípravky na padání vlasů...
23.02.2026
Zdravé vlasy nejsou jen o regeneraci a výživě. Skutečný rozdíl poznáte až ve chvíli, kdy zachytí světlo....
13.02.2026
BES je italská profesionální vlasová kosmetika používaná v kadeřnických salonech již od roku 1964. Šampony,...
