Používáme cookies, abychom pro Vás zajistili, co možná nejlepší funkčnost našich stránek a usnadnili Vám jejich prohlížení. Více informací zde.

Vlasová kosmetika, parfémy, péče o vlasy a barvy vlasů | Lvhair.cz  |  Napište nám, nebo zavolejte | tel: +420 605 937 407 | info@lvhair.cz
Vlasová kosmetika, parfémy, péče o vlasy a barvy vlasů. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních ingrediencí, které dodávají vašim vlasům zdravý vzhled a lesk. S našimi výrobky budete mít vždy krásné a zdravé vlasy, které budou okouzlující a vonné. Vlasová kosmetika je důležitou součástí naší každodenní péče o sebe. To je důvod, proč byste měli nakupovat produkty na vlasy a tělo přímo u nás na našem e-shopu Lvhair.cz. Nabízíme širokou škálu kvalitních produktů na vlasy Bes, Echosline, pánskou kosmetiku Angry Beards a parfémy Yodeyma a kosmetika. 

Parfémy Yodeyma s krásnou vůní. Rozdělené na dámské parfémy a pánské parfémy. Možnost sestavení dárkové kazety na přání zákazníka.

Angry Beards pánská kosmetika na vlasy, tělo, vousy a koule.

Vlasová kosmetika pro všechny typy a problémy s vlasy a pokožkou, jako je padání vlasů, problémy s lupy a suchou pokožkou hlavy.

 

Léčebné ošetření proti padání vlasů

20.05.2024

Léčebné ošetření proti padání vlasů fialová řada Hergen Violet. Je speciálně vyvinutá formulace, která...

Sister Young Ovia kartáče na vlasy s kančími štětinami

16.05.2024

Použití, typy jak se starat o vlasy a způsob česání.

Bes vlasová kosmetika z Itálie

10.05.2024

Kvalitní vlasová kosmetika od firmy Bes která působí na trhu od roku 1964 a má zastoupení v 81 zemích...

Ecohaus prací papírky

04.05.2024

Ecohaus prací papírky, kvalitní ekologické praní s minimální zátěží na životní prostředí. Prádlo čisté...


 

YjBiMW